Zamień ten tekst na URL Webhooka

Szkolenie ze wsparcia psychospołecznego

Czego się nauczysz?

Program

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Opis

Dla kogo jest ten kurs?

Najczęściej zadawane pytania

expand_more
Ile kosztuje szkolenie?

Kurs jest bezpłatny.

expand_more
Nie wiem czy dostałam się na szkolenie – co zrobić?

Skontaktuj się z nami pisząc na adres mhpss@sokfoundation.org.pl

expand_more
Ile czasu w ciągu dnia muszę poświęcić na szkolenie JPJO?

W każdym tygodniu trzeba zarezerwować 2 razy po 1,5 godziny na warsztaty z trenerami na zoomie oraz czas na obejrzenie wykładów, ok. 1,5-2 godziny tygodniowo.

expand_more
Szkolenie jest tylko on-line czy są planowane też spotkania osobiste?

Szkolenie jest realizowane wyłącznie on-line.

expand_more
Czy mogę odrobić zajęcia z inną edycją?

W wyjątkowych przypadkach, wcześniej zgłoszonych dopuszczamy taką możliwość o ile będą miejsca przy kolejnej edycji.

expand_more
Obecność. Czy muszę brać udział we wszystkich zajęciach?

Aby otrzymać certyfikat ukończenia szkolenia możesz opuścić tylko jedne zajęcia z trenerami.

expand_more
Kiedy otrzymam odpowiedź czy dostałem / dostałam się na szkolenie?

Na 14 dni przed szkoleniem otrzymasz od nas wiadomość tym czy zakwalifikowałaś/ zakwalifikowałeś się na szkolenie.

expand_more
Gdzie mogę znaleźć harmonogram szkolenia?

Harmonogram można zobaczyć tutaj.

expand_more
Czy będzie następna edycja szkolenia?

Tak, planujemy kolejne edycje szkolenia, informacje o terminach będą podawane na bieżąco na naszej stronie internetowej.

expand_more
Czy potrzebne jest instalowanie specjalnych aplikacji do udziału w szkoleniu?

Nie, wystarczy sprawny komputer lub tablet z dostępem do internetu.

expand_more
Nie we wszystkich warsztatach z jedną grupą mogę uczestniczyć, czy jest możliwość dowolnego wyboru grup w trakcie trwania szkolenia, np. w poniedziałek z poranną a we wtorek z wieczorną?

Tak ale tylko w wyjątkowych przypadkach można uczestniczyć w zajęciach z inną grupą. Takie zmiany wymagają indywidualnego, prosimy o kontakt mailowy na adres mhpss@sokfoundation.org.pl.

Autor

Autorzy

Aleksandra Święcka
Aleksandra Święcka

Wykładowca w Centrum Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców Polonicum na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła filologię polską i Podyplomowe Studium Logopedyczne oraz doktorat z nauk humanistycznych (językoznawstwo). Jest autorką wielu artykułów na temat nauczania języka polskiego obcokrajowców oraz współautorką podręczników: „A to polski właśnie", "Z innej bajki", "Od dzwonka do dzwonka" i "Zdaj się na polski". Współpracowała z uniwersytetami: w Niemczech (Tybinga i Moguncja), Szkocji (Glasgow) i Austrii (Wiedeń). Była profesor wizytującą na Wydziale Języków i Literatury Słowiańskiej na Uniwersytecie w Toronto w latach 2018-2021.

Iga Pietrusińska
Iga Pietrusińska
Koordynatorka MHPSS

Szefowa Programów MHPSS Fundacji SOK
Iga Pietrusińska jest coachem zdrowia, trenerką Mind-Body Medicine i dietetyczką pracującą w nurcie intuicyjnego jedzenia (Intuitive Eating),

W swojej pracy łączy wiedzę na temat odżywiania i funkcjonowania ludzkiego organizmu z treningiem uważności, pracą z ciałem i coachingiem. Ukończyła kursy i szkolenia w Polsce, we Włoszech, UK i Stanach Zjednoczonych, m.in w London Center for Intuitive Eating, Center For Mind Body Medicine, Polskim Instytucie Dietetyki oraz Grupie Trop. Regularnie korzysta z superwizji w Polsce i za granicą.

Prowadzi grupy i sesje indywidualne, współpracuje z Warszawskim Centrum Pomocy Rodzinie. Od 2020 członkini zarządu Fundacji SOK, odpowiada za programy z zakresu psychoedukacji i dietetyki.

Aleksandra Passendorfer
Aleksandra Passendorfer

Psycholog, Psychoterapeuta
Aleksandra Passendorfer od 11 lat tworzy i przeprowadza autorskie szkolenia w zakresie liderstwa, kompetencji interpersonalnych, zarządzania zmianą i czasem, rozwiązywania konfliktów i skuteczniej komunikacji międzykulturowej. Realizuje projekty integracyjne i team-buildingowe. W swojej pracy kładzie nacisk na modelowanie postaw i zachowań niezbędnych w tworzeniu relacji interpersonalnych, wspierających proces osiągania przez zespół zamierzonych celów. W szkoleniach wykorzystuje innowacyjne metody, m.in. arteterapii w celu wspierania rozwoju uczestnika. Terapeutycznie pracuje w podejściu psychodynamicznym z młodzieżą i dorosłymi, współpracując z poradniami w Warszawie.

Aurelia Szokal
Aurelia Szokal

Trenerka Uważności
Certyfikowana nauczycielka uważności dla dzieci i młodzieży metodą Eline Snel (c) “Uwaga, to działa!”. Założycielka Akademii Żabki, zajmującej się organizacją i prowadzeniem treningów uważności dla dzieci i młodzieży w wieku 4-19 lat w szkołach, przedszkolach i grupach prywatnych oraz szkoleniami dla rodziców i nauczycieli.
Absolwentka Psychologii Pozytywnej w edukacji dzieci i młodzieży na SWPS (studia podyplomowe). Sama praktykuje uważność od ponad 10 lat. Od kilku lat codziennie znajduje 20 minut na własną praktykę formalną, choćby nie wiadomo jak ważne sprawy próbowały jej to odebrać. Fanka i propagatorka uważnego rodzicielstwa i świadomego, uważnego życia. Mama 6-letniej Amelii, która już wie, że oddech działa cuda i coraz częściej sama potrafi się oddechem wyregulować. Pisze bajki dla dzieci z zakresu self-reg.

Zuza Ziomecka
Zuza Ziomecka

Trenerka Uważności i Przywództwa
Zuzanna Ziomecka jest dziennikarką i trenerką specjalizującą się w rozwoju zdolności przywódczych poprzez uważność i psychologię pozytywną. Jestem dyrektorem programu ALP w Center for Leadership, oraz matką założycielką Wyspy Spokoju – platformy wspierającej praktyków mindfulness w utrzymaniu nawyku regularnej medytacji. Jej pierwsza książka, pt „Wyspa Spokoju – jak mindfulness pomaga w trudnych sytuacjach” wyszła wiosną 2021. Wcześniej była redaktor naczelną Wysokich Obcasów online, NewsMavens, Przekroju, Gagi, Exklusiva i Aktivista oraz współprowadzącą programu Mała Czarna.
_Zuza pracuje po polsku i po angielsku. Przeprowadziła warsztaty i programy rozwojowe oparte o mindfulness dla wielu firm w Polsce i zagranicą, w tym dla: Amnesty International, Avon, Biogen, CBRE, Deutsche Bank, Center for Leadership, Ergo Hestia, euro pean Journalism Center, Medicover, McCormick, Mondelez, Orange, Perspektywy Women In Tech, PolFarma, Pekao Bank, Reuter’s Institute for the Study of Journalism, Scandit, Skańska, Wikipedia i Wedel. _

Recenzje

Nie ma tu jeszcze żadnych recenzji. Prześlij nam pierwszą.

Szkolenie ze wsparcia psychospołecznego

Promocja trwa jeszcze:
0
 d
0
h
0
m
0
s
Kupuję ten kurs za

Bezpieczna płatność z easycart

Kupuję w abonamencie za

Bezpieczna płatność z easycart

  • school
    17
     lekcji
  • watch_later
    Czas trwania to 
  • bar_chart
    Poziom: 
  • download
    Pliki do pobrania
  • mode
    Zadania
  • verified_user
    Certyfikat ukończenia